مصاحبه زنده رادیو دزفول با مدیر عامل شرکت کشاورزی جلگه دز در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای شهرستان دزفول

07 خرداد 1401

در تاریخ 4 خرداد 1401 (روز دزفول) در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای شهرستان دزفول مصاحبه رادیویی (زنده) با مهندس غلامعلی اسلامی زاده (مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت کشاورزی جلگه دز) توسط رادیو دزفول با گویش دزفولی انجام گرفت.

در این مصاحبه مدیر عامل شرکت کشاورزی جلگه دز، ضمن معرفی فعالیتهای انجام گرفته و چگونگی رسیدن به جایگاه فعلی تولید قارچ این شرکت در خاور میانه، به بیان مشکلات کار و توسعه و اثر تحریم ها در انجام کارها اشاره کردند و توضیح دادند که چگونه با استفاده از توانمندی های داخلی تمام تکنولوژی های روز دنیا را که در پروسه تاسیس شرکت خریداری کرده بودند را بومی سازی کرده و در این صنعت بکار گرفته اند به طوری که در حال حاضر برای احداث مزرعه های مشابه و توسعه های آتی به خودکفایی کامل علمی و صنعتی در این زمینه رسیده اند.

همچنین مهندس غلامعلی اسلامی زاده ضمن اشاره به اینکه توانسته اند در بحث اشتغال زایی با یاری خداوند به رقم مستقیم و غیر مستقیم 700 نفر برسند، تاکید زیاد بر بحث دانش بنیان و همکاری با دانشگاهها برای توسعه علمی دانشجویان دارند و بیان کردند این شرکت همیشه پیگیر همکاری های بیشتر با دانشگاه ها و مراکز علمی برای آموزش و تحقیقات این عزیزان برای پیشرفت هر چه بیشتر این صنعت بوده و هست.

نمایشگاه دستاوردهای شهرستان دزفول از تاریخ 28 اردیبهشت لغایت 4 خرداد 1401 (روز دزفول) برگزار گردید و شرکت کشاورزی جلگه دز بعنوان یکی از تولیدکنندگان قارچ خوراکی (قارچ دزفول) در این نمایشگاه حضور داشت.

برای شنیدن مصاحبه کامل مدیر عامل شرکت کشاورزی جلگه دز در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای شهرستان دزفول روی این لینک کلیک کنید.

ارسال نظر

نام *

ایمیل *


1 نظر

  • ابراهیم سفالی جمعه 31 تير 1401 02:36:47 پاسخ

    با سلام از اهواز مزاحم شدم بابت این گفتگوی زیبا و مفید و دعوت از یک کار آفرین نمونه مهندس اسلامی زاده که در اجرای این تولید در کنار برادرانش زحمات زیادی کشیدن تا به این موفقیت رسیدن ان شاءالله که بتوانند تولید شون رو به اقصی نقاط دنیا بفرستن و موجب اشتغال بیشتر برای جوانان بومی بشوند. .. و از کار آفرین های بومی در رشته های دیگه هم دعوت کنید و موجب انگیزه و تشویق در تولید باشد با تشکر

    ارسال پاسخ به ابراهیم سفالی

    نام *

    ایمیل *