قارچ یک کیلویی قهوه ای

80.000 تومان 90.110 تومان
نقد و بررسی افزودن نقد خود

قارچ دزفول با مدرن‌ترین تکنولوژی روز دنیا و امکانات موردنیاز و با رعایت اصول بهداشتی اقدام به تولید قارچ خوراکی نموده است. این شرکت در پروسه تولید قارچ خوراکی با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و مبارزه فیزیکی با آفات، از سموم شیمیایی استفاده نمی‌کند. تولید محصول سالم دربسته‌های 1 کیلویی جهت مصرف خانوارهای پر جمعیت تهیه و به بازار عرضه می‌گردد.

شرکت کشاورزی جلگه دز (قارچ دزفول) در حال حاضر با مدرن‌ترین تکنولوژی روز دنیا (بهره گیری از کمپوست فاز سه) اقدام به تولید قارچ خوراکی نموده است کلیه مراحل تولید به‌صورت کاملاً مکانیزه انجام‌شده و کنترل شرایط با استفاده از سیستم اتوماسیون هوشمند در تمامی مراحل پرورش صورت می‌گیرد.
در این شرکت پرورش و تولید قارچ بدون استفاده ازآفت‌کش‌ها انجام‌شده و در شرایط کاملاً بهداشتی قارچ برداشت‌شده و پس از گذراندن مرحله شوک سرمایی و بسته بندی در مدت‌زمان لازم به بازار عرضه می‌شود ازاین‌رو قارچ تولیدی ماندگاری بالایی داشته و دارای کیفیت بسیار مطلوبی می‌باشد.
این محصول به‌صورت قارچ دکمه‌ای سفید و قارچ دکمه‌ای قهوه‌ای دربسته‌های 200 گرمی، 250 گرمی، 400 گرمی و یک کیلویی تولید و به بازار عرضه می‌گردد.
در قسمت اطلاعات تکمیلی می‌توانید مشخصات کامل محصول و ارزش غذایی آن را مشاهده نمایید.
عنوان شرح
وزن 1 کیلو
جنس بسته پلاستیک مجاز (پلی پروپیلن رنگی)
چربی (در ۱۰۰ گرم قارچ تازه) 0.2 گرم
کربوهیدرات (در ۱۰۰ گرم قارچ تازه) 4/5 گرم
انرژی (در ۱۰۰ گرم قارچ تازه) ۳۰ کالری
پروتئین (در ۱۰۰ گرم قارچ تازه) ۳-۶ گرم
فیبر (در ۱۰۰ گرم قارچ تازه) ۱/۱ گرم
مواد معدنی (در ۱۰۰ گرم قارچ تازه) ۱ گرم
توضیحات تکمیلی قارچ خوراکی سرشار از ویتامین های گروه ب میباشد

ارسال نظر

نام *

ایمیل *

محصولات مرتبط