سایت اینترنتی شرکت کشاورزی جلگه دز راه اندازی گردید

23 آبان 1398

وب‌سایت شرکت کشاورزی جلگه دز با طراحی جدید بروز رسانی گردید.

در این وب‌سایت می‌توانید با تمام واحدهای زیرمجموعه شرکت کشاورزی جلگه دز آشنا شوید و ضمن مطالعه اخبار ، تاریخچه و مشخصات و نوع فعالیت واحدها ، محصولات ما را نیز مشاهده نمایید.

این شرکت همواره سعی داشته است با تکیه بر تحقیق و توسعه علمی و آشنایی با جدیدترین روش‌های تولید در جهان ، همیشه در حال یادگیری و به روزرسانی اطلاعات خود باشد و با تاسیس واحد تحقیق و توسعه (R&D) این امر را محقق و مستمر ساخته است. برای نشر تجربیات و دستاوردهای تحقیقاتی قسمتی در سایت تعبیه گردیده است تا همگان بتوانند از نتایج این تحقیقات استفاده نمایند. برای مشاهده میتوانید در سایت شرکت کشاورزی جلگه دز به قسمت مقالات و تحقیقات و توسعه (R&D) مراجعه نمایید.

همچنین بازدیدکنندگان محترم میتوانند تمام محصولات شرکت کشاورزی جلگه دز را با مشخصات کامل مطالعه نموده و ضمن مشاهده اطلاعات تکمیلی و نمودارها و شاخص های سلامتی ٬ محصولات را به صورت سه بعدی نیز مشاهده نمایند.

از شما دعوت می‌کنیم ضمن مشاهده سایت شرکت کشاورزی جلگه دز به آدرس اینترنتی "www.jolgehdez.com" با ارسال نظرات و پیشنهادات خود در قسمت 'تماس با ما' ما را از نظرات خود مطلع بسازید.

ارسال نظر

نام *

ایمیل *