تقدیر از مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت کشاورزی جلگه دز

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت کشاورزی جلگه دز به عنوان چهره تاثیر گذار در مصرف آب تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان:رییس سازمان از مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت کشاورزی جلگه دز به عنوان چهره تاثیر گذار در مصرف آب تقدیر کرد.
در پیام وی آمده است:

جناب آقای غلامعلی اسلامی زاده
مدیر عامل محترم و رئیس هیات مدیره شرکت کشاورزی جلگه دز

با سلام و تحیات
پاسداشت، صیانت و افزایش بهره وری آب، این الفبای زندگی و آبادانی در بخش کشاورزی، اقدامی است ارزشمند، قابل تقدیر و تحسین که علاوه بر تامین امنیت غذایی، سنگ بنای توسعه این نوع تفکر برای حفاظت و استفاده بهینه از یکی از ارکان مهم هستی، یعنی آب، در میان سایر بهره برداران فهیم بخش کشاورزی است.
اینجانب با کمال خرسندی، انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان چهره تاثیرگذار بهره وری آب در بخش کشاورزی از سوی مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و اتاق آب ایران با شعار "ارزشگذاری آب، توسعه پایدار و منفعت همگانی" در سال جاری حضورتان تبریک عرض نموده و شما را به ترغیب و ارائه الگو برای اشاعه این امر مهم به سایر بهره برداران عزیز دعوت می نمایم.آرزومند توفیق پیش از پیش، سعادت و سلامت شما از درگاه باریتعالی در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) می باشم.

خدارحم امیری زاده
رئیس سازمان جهادکشاورزی خوزستان
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان

ارسال نظر

نام *

ایمیل *